IX Milicki Jesienny Turniej Młodzieży Szk

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 11Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
2.0
2.0
DSKBS Miłkowice Miłkowice 70.94596
 243Maciej Betliński
Jan Kuciapski
2.0
0.5
DSKBS Miłkowice Miłkowice 68.27592
 325Jakub Franczak
Zofia Trojan
2.0
1.0
DSKS AZS Wratislavia VII WR 64.95588
 437Weronika Głowacka
Grzegorz Suwaj
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 63.18484
 520Piotr Lis
Krzysztof Żurawicki
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 62.62482
 628Bartłomiej Tokarski
Piotr Traczyński
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 62.50380
 716Weronika Dylewska
Tomasz Wąsowicz
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 60.86378
 832Hanna Turłowicz
Dagna Pabian
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 60.11276
 939Damian Czarnecki
Filip Biliński
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 58.87274
 1013Adam Pigulski
Kornel Krawiec
3.0
1.5
DSObjectivity KS AZS Wratislavia VI WR
KS AZS Wratislavia VII WR
58.17172
 119Maria Wolak
Aleksandra Andrasz
0.5
0.5
DSKS AZS Wratislavia WR 58.00170
 1229Marcin Szczypka
Bartosz Pytlak
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 56.69168
 1319Anna Masajada
Julia Słowik
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 56.57166
 144Maciej Dengusiak
Oskar Krawczyk
 
 
   55.23164
 1517Antoni Śmidoda
Michał Siwiec
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 54.88162
 1623Wojciech Zimorski
Paweł Fassa
0.5
 
DSKBS Miłkowice Miłkowice 54.54160
 1731Błażej Klus
Wojciech Cieślik
 
 
DSBKS Miles Milicz 54.01158
 1827Wiktor Kozłowski
Grzegorz Wróblewski
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 53.57156
 192Martyna Wasielewska
Karolina Żwirko
 
0.5
DSBKS Miles Milicz
Klub Logiczny Piechowice
52.38154
 2036Michał Opala
Jeremiasz Preiss
 
 
   52.00152
 2134Oliwia Siczek
Patrycja Siczek
 
 
DSKS Konfeks Legnica 51.74150
 225Barbara Sroka
Tomasz Stawowy
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 51.48148
 236Joanna Suwaj
Wiktoria Bilińska
0.5
 
DSKS AZS Wratislavia WR 50.99146
 2441Mateusz Ciechowicz
Alicja Huk
 
 
DS
KS AZS Wratislavia WR
 
49.80144
 2546Jagoda Kryza
Szymon Jonczak-Lis
 
 
DS
KS AZS Wratislavia WR
 
48.97142
 2612Miłosz Żyła
Stanisław Kołodziejek
 
 
   47.66140
 2730Konrad Wójcik
Paweł Odrzywół
 
 
DSKlub Logiczny Piechowice 47.60138
 2815Jan Godek
Krzysztof Głowacki
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 47.20136
 293Anna Kokot
Mirosława Stachura
 
0.5
DSBKS Miles Milicz
KBS Miłkowice Miłkowice
45.83134
 307Paweł Patuszczyk
Nina Przybylska
 
 
DSKlub Logiczny Piechowice 45.75132
 3118Jan Lorkowski
Paweł Argasiński
 
 
DS
KS AZS Wratislavia WR
 
44.84130
 3244Wiktoria Jaśniewicz
Tymoteusz Dobrołowicz
 
 
DSKS Konfeks Legnica 44.30128
 3342Kamil Kruszyk
Maciej Gałczyński
 
 
   43.88126
 3445Łukasz Janicki
Natalia Malarz
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 43.08124
 3533Natalia Kowalczyk
Lena Machel
 
 
DSKS Konfeks Legnica 42.44122
 3640Maciej Utrata
Mateusz Schilling
 
 

DS
 
KS AZS Wratislavia WR
41.74120
 378Miłosz Żyto
Kacper Raczko
 
 

DS
  41.45118
 3838Emilia Terlecka
Aleksandra Machoj
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 39.41116
 3911Igor Lupa
Nikodem Kodzik
 
 
   38.85114
 4024Piotr Węgrzyn
Jan Tchórzewski
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 38.62112
 4110Olaf Surgut
Wiktor Strąg
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR 37.94110
 4214Wiktoria Drabko
Wiktoria Anaszewska
 
 
DSKS Konfeks Legnica 36.8918
 4322Iga Przybylska
Paweł Patuszczyk
 
 
DSKlub Logiczny Piechowice 36.7616
 4426Igor Muszyński
Kornel Wiśniewski
 
 

DS
 
Klub Logiczny Piechowice
34.2114
 4535Franciszek Giza
Krzysztof Lisowski
 
 
DSKS Konfeks Legnica 31.0812

 

 Pary_nohourglass.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-12-12 o 14:29:31