WYNIKI
 
miejsce VP±
VP
impyPKLPDF
1 Piast Lubań 90.18 103-26462
 Dominik Hołyś0.0DSKBS Piast II Lubań JTT 
Marcin Młodziński0.0DSKBS Piast II Lubań JTT 
Bartosz Młodziński0.0DSKBS Piast II Lubań MTT 
Piotr Zborowski0.0DSKBS Piast II Lubań JTT 
2 BKB 1 83.89 75-19356
 Katarzyna Jakieła0.5DSBKB BolesławiecKJTT 
Alicja Myśliwiec0.5DSBKB BolesławiecKJTT 
Patryk Patreuha4.0DSBKB I Bolesławiec JTT 
Jakub Patreuha4.0DSBKB I Bolesławiec JTT 
3 Miłkowice 1 76.52 86-37248
 Maciej Betliński0.5DSKBS Miłkowice Miłkowice MTT 
Aleks Bukat0.5DSKBS Miłkowice Miłkowice MTT 
Paweł Świątkowski0.5DSKBS Miłkowice Miłkowice MTT 
Sebastian Zimorski0.5DSKBS Miłkowice Miłkowice MTT 
4 Błasiak 74.36 62-29142
 Kacper Błasiak0.0DSKS AZS Wratislavia VII WR/zaXVIII/ J   
Jakub Franczak0.0DSKS AZS Wratislavia VII WR/zaXVIII/ J   
Artur Krzyżyński0.0DSKS AZS Wratislavia VII WR/zaXVIII/ J   
Jan Pytel0.0DSKS AZS Wratislavia VII WR/zaXVIII/ J   
5 MOMO 70.59 66-37138
 Aleksandra Andrasz0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKJTT 
Aleksandra Kułakowska0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKJTT 
Marta Sicińska0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKJTT 
Maria Wolak0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKJTT 
6 Młodzi Blefiarze 69.51 46-26136
 Szymon Armata1.0DSKS AZS Wratislavia XIV WR JTT 
Bartosz Macioł0.5DSKS AZS Wratislavia XIV WR JTT 
Szymon Ostrowski1.0DSKS AZS Wratislavia XIV WR JTT 
Oskar Tokarczuk1.5DSKS AZS Wratislavia XV WR JTT 
7 Lukrowane Babeczki 60.03 58-66132
 Wiktor Hamberger1.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław JTT 
Adam Jasiak1.0DSKS AZS Wratislavia XIV WR JTT 
Kamelia Minkiewicz0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKJTT 
Piotr Olejnik0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław JTT 
8 Kluski 56.71 51-60 28
 Manuela Gmur0.0DSBKS Miles MiliczKMTT 
Daria Raczek0.0DSBKS Miles MiliczKJTT 
Martyna Wasielewska0.0DSBKS Miles MiliczKMTT 
Alicja Żarczyńska0.0DSBKS Miles MiliczKJTT 
9 Bolińska 52.55 43-56 24
 Wiktoria Bilińska0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKMTT 
Joanna Suwaj0.0DSKS AZS Wratislavia WrocławKMTT 
Grzegorz Suwaj0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław MTT 
Tomasz Wąsowicz0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław MTT 
10 Miłkowice 2 49.56 41-62 20
 Kamila Czukiewska0.0DSKBS Miłkowice MiłkowiceKMTT 
Barbara Kozłowska0.0DSKBS Miłkowice MiłkowiceKMTT 
Tymoteusz Zaborowski1.0DSKBS Miłkowice Miłkowice MTT 
Katarzyna Żbikowska0.0DSKBS Miłkowice MiłkowiceKMTT 
11 BKB 2 46.6 33-63 16
 Robert Brożek1.0MPMDK Grybów   T 
Jakub Dudziak0.0DSBKB Bolesławiec MTT 
Alekasander Janowski0.0DSBKB Bolesławiec JTT 
Piotr Paliga0.0DSBKB Bolesławiec JTT 
Paweł Patreucha0.0DSBKB Bolesławiec JTT 
Grzegorz Pławiak0.0DSBKB Bolesławiec MTT 
Michał Stempak0.0DSBKB Bolesławiec JTT 
12 Ad Adstra 41.55 44-95 12
 Szymon Bienkiewicz0.0       
Marcel Chołodecki0.0  M    
Jan Jachimowski0.0DS  MTT 
Błażej Klus0.0DSBKS Miles Milicz MTT 
Wiktoria Żwirko0.0DSKlub Logiczny PiechowiceKMTT 
Karolina Żwirko0.0DSKlub Logiczny PiechowiceKMTT 
13 Latarnicy 34.72 21-80 8
 Jakub Chytła0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław M   
Bartosz Pytlak0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław J   
Marcin Szczypka0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław J   
Kamil Tasarz0.0DSKS AZS Wratislavia Wrocław J   
14 Hanuta Team 33.23 31-104 4
 Maciej Ciechowski0.0  m    
Laura Jurczyk0.0  k    
Adam Kluczny0.0  M    
Paulina Mainka0.0  k    
Kacper Wojciechowski0.0  M    
Franciszek Woś0.0  M