Turniej Jurka Netera z okazji 90-tych urodzin

Nasz wieloletni Prezes (DZBS-u), Jurek Neter,  9 kwietnia ukończył lat 90. Daj Boże zdrowia!

Z tej okazji planowaliśmy zrobić turniej o zasięgu regionalnym. Niestety zaraza pomieszała nam plany, z resztą nie tylko te i nie tylko nam.

W tej sytuacji, dla uczczenia tego faktu z lekkim opóźnieniem robimy turniej internetowy o zasięgu ogólnopolskim. Turniej ten odbędzie na platformie BBO w sobotę 23 maja o godzinie 10.00. Wszyscy Jurka znamy i pamiętamy, dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w tym turnieju. Od strony technicznej, turniejem zajmuje się znany nam Andrzej Bojda a ponieważ chce ten turniej przygotować  (ilość rund, ilość rozdań, system zmian), dlatego niezbędna jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Zgłoszenia do tego turnieju proszę kierować do Lecha Warężaka (dane na jego stronie), jak zwykle; telefonicznie bądź drogą mailową z tym, że w zgłoszeniu oprócz imienia i nazwiska prosimy podać również swój identyfikator PZBS-u oraz co ważne; nick BBO.

Termin zgłoszeń upływa w piątek, 22 maja do godziny 23. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona do 40 par, o udziale decydować  będzie zatem  kolejność zgłoszeń.

Zarząd DZBS

Posted in zaproszenie na turniej.