Kadra Krajowa

WYNIKI

harmonogram gry

piątek, 12.01.2018 r.
17:00 – mecze 1-4
sobota, 13.01.2018 r.
09:30 – mecze 5-8
14:30 – obiad
15:45 – mecze 9-11
niedziela, 14.01.2018 r.
09:30 – mecze 12-15
koniec zawodów około 15:00

Przypominamy, że wszystkie pary zobowiązane są do posiadania pełnej karty konwencyjnej w języku polskim lub angielskim w 3 egzemplarzach, z których 1 pozostawia się sędziemu zawodów. Druk karty konwencyjnej

Regulamin Kadry

III Liga – 4 zjazd

Sobota  27 stycznia 

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

Kadra Krajowa

Lista par, które uzyskały prawo gry w Kadrze Krajowej.
Prosimy o potwierdzenie swoje udziału w dalszych rozgrywkach do 27 grudnia 2017 r.
slawenta@gmail.com lub 697-972-389
Wszyscy uczestnicy dokonują wpłaty w wysokości 100,- od zawodnika na konto DZBS (przelew, ewentalnie gotówka ale dopiero po 3 stycznia).
Po potwierdzeniu udziału lista zawodników zostanie przesłana do PZBS.

Rozgrywki KK będą przeprowadzone 12-14.01.2018 r. we WROCŁAWIU w hotelu GEM. Początek 12.01.2018 godz.17.00

  • Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś, udział potwierdzony
  • Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel, udział potwierdzony
  • Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój, udział potwierdzony
  • Jakub Patreuha – Patryk Patreuha, udział potwierdzony
  • Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski, udział potwierdzony
  • Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa, udział potwierdzony
  • Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk, udział potwierdzony

Kadra Rejonowa, Finał GP DŚ

Oba turnieje: Kadra Rejonowa i Finał GP DŚ odbędą się w hotelu GEM. Początek godz. 10.00

Sobota – Karda Rejonowa,

Lista par, które zgłosiły się do rozgrywek:

  1. Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój
  2. Jakub Patreuha – Patryk Patreuha
  3. Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś
  4. Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski
  5. Anna Jankowska – Marcin Pastudzki
  6. Szymon Ostrowski – Oskar Tokarczuk
  7. Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel
  8. Adam Waszkiewicz – Mirosław Fechner
  9. Cezary Mroczek – Andrzej Pękala
  10. Maciej Grodzki – Janusz Staniów
  11. Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk
  12. Joanna Kokot – Mateusz Strzelczyk
  13. Kamila Kukuła – Janusz Drozdowski
  14. Lech Kostecki – Andrzej Litwiński
  15. Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa
  16. Vacat

Niedziela – Finał GP DŚ.

Nagrody w Finale GP DŚ:
1. 800,- zł
2. 400,- zł
3. 300,- zł
4. 200,- zł
5. 100,- zł
6. 100,- zł
7. 100,- zł
W turnieju naliczone zostaną aPKLe.