V Ślężański Turniej Brydża Sportowego

Grand Prix Dolnego Śląska 2018

Organizator

Ślężański Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sobótce,
55-050 Sobótka ul. Fryderyka Chopina 25 tel.: 71 3162-355

Miejsce turnieju

Centrum Konferencyjno-Hotelowe „SOBOTEL” w Sobótce, Aleja Świętej Anny 16.

Termin

Sobota, 3 lutego 2018 r. godz.: 10.00
Zapisy w dniu Turnieju: 9.15-9.40
sesje 1-2: 10.00. – 13.00
przerwa obiadowa: 13.00-14.00
sesje 3-4: 13.00-17.00
Zakończenie turnieju ok. godz. 17.00

Wpisowe:

niezrzeszeni w PZBS – 40 zł,
członkowie PZBS – 30 zł,
ulgowe PZBS – 25 zł
młodzież szkolna -10 zł,

Nagrody

Całość wpisowego (po opłaceniu PZBS) organizator przeznacza na nagrody.
Nagrody i upominki od sponsorów.

Przepisy gry

W Turnieju obowiązują przepisy i regulaminy Polskiego Związku Brydża Sportowego

Kontakt

Bohdan Mazur – tel. 693 546276,
Zapisy telefoniczne od 3 stycznia

Kadra Krajowa

WYNIKI

harmonogram gry

piątek, 12.01.2018 r.
17:00 – mecze 1-4
sobota, 13.01.2018 r.
09:30 – mecze 5-8
14:30 – obiad
15:45 – mecze 9-11
niedziela, 14.01.2018 r.
09:30 – mecze 12-15
koniec zawodów około 15:00

Przypominamy, że wszystkie pary zobowiązane są do posiadania pełnej karty konwencyjnej w języku polskim lub angielskim w 3 egzemplarzach, z których 1 pozostawia się sędziemu zawodów. Druk karty konwencyjnej

Regulamin Kadry

III Liga – 4 zjazd

Sobota  27 stycznia 

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

Kadra Krajowa

Lista par, które uzyskały prawo gry w Kadrze Krajowej.
Prosimy o potwierdzenie swoje udziału w dalszych rozgrywkach do 27 grudnia 2017 r.
slawenta@gmail.com lub 697-972-389
Wszyscy uczestnicy dokonują wpłaty w wysokości 100,- od zawodnika na konto DZBS (przelew, ewentalnie gotówka ale dopiero po 3 stycznia).
Po potwierdzeniu udziału lista zawodników zostanie przesłana do PZBS.

Rozgrywki KK będą przeprowadzone 12-14.01.2018 r. we WROCŁAWIU w hotelu GEM. Początek 12.01.2018 godz.17.00

  • Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś, udział potwierdzony
  • Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel, udział potwierdzony
  • Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój, udział potwierdzony
  • Jakub Patreuha – Patryk Patreuha, udział potwierdzony
  • Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski, udział potwierdzony
  • Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa, udział potwierdzony
  • Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk, udział potwierdzony