Z żałobnej karty

 

Z przykrością informujemy, że dnia 10 marca 2019 r. zmarł nagle Arcymistrz Ryszard Nowak, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej DZBS, Członek Honorowy PZBS oraz wieloletni działacz pełniący od 1959 r. różne funkcje we władzach PZBS, OZBS i DZBS. Odznaczony Złotą odznaką PZBS KKF i Sportu i wieloma innymi medalami.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 15 marca 2019 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Grabiszyńskiej.

Koleżanki i koledzy
z Dolnośląskiego Związku Brydża Sportowego

Eliminacje do OOM i turniej MMM – strefa SW

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  i turniej Makroregionalnych Mistrzostw Młodzików – strefa SW odbędą się we Wrocławiu

Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
ul. Chełmońskiego 43

Termin:
15 marca 2019 r. godz. 10.30 (piątek)

Sędziowie:
Aleksander Krych, Arkadiusz Ciechomski

Dwudniówka Miłkowice

W dniach 8 i 9 marca w Miłkowicach odbędzie się brydżowe spotkanie młodzieży szkolnej. W ramach spotkania rozegrane zostaną 3 turnieje. Piątkowy turniej teamów oraz sobotni turniej par wliczane będą do klasyfikacji GP Młodzieży Szkolnej DŚ. Miejsce rozgrywek – Szkoła Podstawowa w Miłkowicach.

Harmonogram:

Piątek 8 marca
11.00 Turniej Teamów (rundy 1-5)
14.30-15.00 Obiad
15.00-16.30 Turniej Teamów (rundy 6-7)
18.00 – 21.30 Turniej Przyjaciół (ex)

Sobota 9 marca
9.00-13.30 Turniej Par

Kontakt: Mirosława Stachura 506 457 393

Memoriał Waldka Siudy – Grand Prix DŚ 2019

WYNIKI

Organizator

KBS PIAST w Lubaniu

Miejsce turnieju

Galeria Łużycka
Lubań, Rynek-Sukiennice 38

Termin

Sobota, 2 marca 2019 r. godz.: 10.00

Zapisy w dniu turnieju: 9.15-9.40
sesje 1-2: 10.00. – 13.00
przerwa obiadowa: 13.00-14.30
sesje 3-4: 14.30-17.00
Zakończenie turnieju ok. godz. 17.15

Wpisowe:

niezrzeszeni w PZBS – 40 zł,
członkowie PZBS – 35 zł,
ulgowe PZBS – 25 zł
młodzież szkolna -10 zł,

Nagrody

Całość wpisowego (po opłaceniu PZBS) organizator przeznacza na nagrody.
Nagrody rzeczowe i upominki od sponsorów.

Przepisy gry

W Turnieju obowiązują przepisy MPB i regulaminy Polskiego Związku Brydża Sportowego oraz regulamin GP DŚ 2019

III Liga – wyniki końcowe

  1. KS AZS Wratislavia XIV Wrocław – awans do II ligi
  2. KS AZS Wratislavia XV Wrocław – baraże o II ligę
  3. BKS Miles Milicz
  4. BKB I Bolesławiec
  5. ŚWTBS Chełmiec Termet Wałbrzych
  6. KBS Kolejarz II Wrocław
  7. MKS Rokita Brzeg Dolny
  8. MKS Zakrzów Wrocław
  9. KS Gwardia III Wrocław
  10. Piast I Lubań
  11. KS Gwardia I Wrocław
  12. KS Konfeks I Legnica
  13. JKBS Jawor – baraże o utrzymanie
  14. KS AZS Wratislavia Wrocław V – baraże o utrzymanie
  15. OKBS Progress Ostrzeszów – spadek do LO
  16. KS AZS Wratislavia Promost Wrocław – spadek do LO