III Liga

Sezon 2018/2019

Wyniki ostateczne sezonu  2018/2019

  1. KS AZS Wratislavia XIV Wrocław – awans do II ligi
  2. KS AZS Wratislavia XV Wrocław – baraże o II ligę
  3. BKS Miles Milicz
  4. BKB I Bolesławiec
  5. ŚWTBS Chełmiec Termet Wałbrzych
  6. KBS Kolejarz II Wrocław
  7. MKS Rokita Brzeg Dolny
  8. MKS Zakrzów Wrocław
  9. KS Gwardia III Wrocław
  10. Piast I Lubań
  11. KS Gwardia I Wrocław
  12. KS Konfeks I Legnica
  13. JKBS Jawor – baraże o utrzymanie
  14. KS AZS Wratislavia Wrocław V – baraże o utrzymanie
  15. OKBS Progress Ostrzeszów – spadek do LO
  16. KS AZS Wratislavia Promost Wrocław – spadek do LO

    Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Drużynowych MP 2018/19 III Liga Liga Okręgowa drużyny z miejsc 13. i 14. grają mecze barażowe z wiceliderami LO, a przegrani tych meczów grają ze sobą jeszcze dodatkowy mecz o jedno miejsce w III Lidze.

 

Terminarz

Wyniki po korekcie dokonanej przez Wydział Gier PZBS
Runda zasadnicza – wyniki
  1.  13-14 X 2018
  2. 17-18 XI 2018
  3. 5-6 I 2019

Play off

  1. 2-3 II 2019
  2. 23-24 II 2019

System licytacyjny R. Księżopolski i Partner

Sezon 2017/2018

Ostateczne wyniki w III Lidze Dolnośląskiej
1. SKS Gwardia V Strachota – awans do II ligi
2. Piast I Lubań – baraże o II ligę
3. BKS Miles Milicz
4. KBS Kolejarz II
5. MKS Zakrzów
6. JKBS Jawor
7. KS Rokita Brzeg Dolny
8. OKBS Progress Ostrzeszów
9. KS Gwardia I Wrocław
10. Promost KS AZS Wratislavia X
11. KS AZS Wratislavia XV
12. KS AZS Wratislavia V
13. KS AZS Wratislavia XII – baraże o utrzymanie  z wiceliderem LO
14. MKS Nysa Kluk Kłodzko – baraże o utrzymanie  z wiceliderem LO
15. Pogrom BKB II Bolesławiec – spadek do LO
16. KS Konfeks II Legnica – spadek do LO

Terminarz

  1. Zjazd 14-15 X 2017,
  2. Zjazd 18-19 XI 2017,
  3. Zjazd 6-7 I 2018,
  4. Zjazd 27-28 I 2018,
  5. Zjazd 3-4 III 2018

Drużyny uprawnione do startu w rozgrywkach ligowych

Runda Zasadnicza

TABELA

System licytacyjny R. Księżopolski i Partner

Sezon 2016/2017

Końcowe wyniki rozgrywek w III Lidze Dolnośląskiej

  1. BKB I Bolesławiec– awans do II ligi
  2. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice – baraże o II ligę
  3. BKS Miles I Milicz
  4. Promost AZS Wratislavia X Wrocław
  5. KS AZS Wratislavia XII Wrocław
  6. Profman AZS Wratislavia V Wrocław
  7. KS Gwardia I Wrocław
  8. UKS Pogoń Oleśnica
  9. KS Konfeks I Legnica
  10. MKS Rokita Brzeg Dolny
  11. KS AZS Wratislavia XVI Wrocław
  12. BKB II Pogrom Bolesławiec
  13. KS Gwardia V Strachota Wrocław – baraże o utrzymanie w III lidze
  14. KS AZS Wratislavia XV Wrocław – baraże o utrzymanie w III lidze
  15. MKS Zakrzów Wrocław – spadek do LO
  16. KS Konfeks II Legnica – spadek do LO