Kalendarz

Jednolity Kalendarz Sportowy 2017

11.02 Ślężański Turniej Brydża Sportowego – Sobótka

19.02 Liga Okręgowa

24.02 – 5. Turniej Młodzieży Szkolnej – Piechowice

4.03 Milicka Wiosna 2017 – Milicz

11.03 – 6. Turniej Młodzieży Szkolnej – Miłkowice

19.03 Liga Okręgowa

2.04 Liga Okręgowa

8.04 – 7. Turniej Młodzieży Szkolnej – Wrocław LO nr 14

18.06 Turniej o puchar Burmistrza Szczawna Zdrój

22.09-24.09 XXVI Trzydniówka Bolesławiecka

22.10 Stara Kopalnia – dawny Zamek Książ

29.10.2017 Memoriał Lecha Tymcio – Dzierżoniów

11.11.2017 OTP* II Memoriał Andrzeja Górzyńskiego. Turniej z okazji Święta Niepodległości

1.12 Drużynowe Mistrzostwa Młodzieży Szklonej DŚ – Milicz

2.12 Jesienny Milicki Turniej Par Młodzieży Szkolnej – Milicz

9.12. Turniej Mikołajkowy o puchar Burmistrza Świebodzic

Styczeń

01.01 – 31.12 BridgeNet
01.01 – 31.12 7th European Online University Team Championship
(7th European Online University Team Championship)
B B O
06.01 – 08.01 Ekstraklasa – zjazd 2 (7 meczów)
07.01 – 15.01 9. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
08.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
08.01 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
08.01 OTP** Noworoczny Mielec
09.01 KMP – termin 1
10.01 – 22.01 45. Summer Festival of Bridge
(45th Summer Festival of Bridge)
Canberra, Australia
14.01 – 15.01 I i II liga – zjazd 3
14.01 – 15.01 8. Aukcyjny Turniej Par
(8th Annual TGRs Auction Pairs)
Londyn, Anglia
19.01 – 22.01 5. Copenhagen Bridge Invitational
(5. Copenhagen Bridge Invitational)
Kopenhaga, Dania
20.01 – 22.01 XIII Mistrzostwa Polski Funkcjonariuszy Celnych Białobrzegi
21.01 RTP* TOP-16 MAX Kielce
21.01 OTP* Memoriał Andrzeja Karwickiego Poznań
22.01 OTP** 5. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
27.01 – 29.01 Rozgrywki Kadrowe – Kadra Krajowa

Luty

03.02 – 05.02 Ekstraklasa – Play-off
03.02 – 05.02 I i II liga – zjazd 4
06.02 – 12.02 5. Kongres „Beskidzki Szlem” Szczyrk
07.02 – 10.02 Międzynarodowy Turniej Teamów Młodzieżowych Szczyrk
07.02 – 12.02 22. NEC Bridge Festival
(22nd NEC Bridge Festival)
Yokohama, Japonia
11.02 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 „Orle Gniazdo” (1) Szczyrk
12.02 OTP** o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec
13.02 KMP – termin 2
13.02 – 19.02 Cavendish (teamy, pary open i kobiecie
(Cavendish Teams, Open Pairs, Women Pairs)
Monte Carlo, Monaco
18.02 – 25.02 56. Gold Coast Congress
(56th Gold Coast Congress)
Surfers Paradise, Australia
19.02 OTP** O Puchar „Śnieżnego Płatka” Dobrodzień
19.02 OTP* 55. Kryształowy Puchar Warty Gorzów
19.02 25. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
22.02 – 26.02 Festival de Cannes Cannes, Francja
24.02 – 26.02 I i II liga – zjazd 5

Marzec

01.03 – 30.04 Finały wojewódzkie 60. Mistrzostw Polski Par Open
03.03 – 04.03 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (1) Elbląg
03.03 – 05.03 20. Mityng Żuławski Elbląg
05.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (2) Elbląg
09.03 – 12.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Tęgoborze (mp)
09.03 – 19.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej – Vanderbild
(Spring North American Championship)
Kansas City, Missouri
12.03 OTP** O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA Łańcut
13.03 KMP – termin 3
17.03 – 19.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
18.03 Mistrzostwa Polski Sędziów Starachowice
18.03 OTP** Dworek Dębówko Dębówko K/bartoszyc
19.03 OTP 10. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
19.03 OTP** IX. Charytatywny Turniej „O Uśmiech Patryka” Skawina
19.03 OTP* XII Puchar Burmistrza Międzyzdrojów Międzyzdroje
24.03 – 25.03 Rozgrywki Kadrowe – Kadra Mistrzowska Kraków
24.03 – 26.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
25.03 26. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
25.03 OTP** IX. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
26.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (3) 59. Drewniane Głowy 5. Memoriał Andrzeja Wilkosza Kraków
26.03 – 31.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
30.03 – 02.04 18. Mityng „Hotel Senator” Starachowice

Kwiecień

01.04 OTP* XIII Polickie IMP-y Police
01.04 OTP** GPW Kalisz
02.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (4) Starachowice
05.04 – 09.04 4. Palace Cup
(4th Palace Cup)
Warszawa
07.04 – 09.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Teamów Młodzieży Szkolnej. Memoriał Henryka Gagatka Bytom
09.04 OTP** Memoriał Jurka Rymwida (GPW) Leszno
09.04 OTP** Warmiński Olsztyn
09.04 OTP* VII Puchar Burmistrza Miasta Szczecinek
10.04 KMP – termin 4
16.04 – 17.04 Wielkanoc
21.04 – 22.04 Mityng Łódzki Łódź
23.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (5) Łódź
28.04 – 29.04 27. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa
28.04 – 30.04 37. Mityng Uznamski Świnoujście
28.04 – 01.05 Slavonice Cup 2017
(Slavonice Cup 2017)
Slavonice, Czechy
29.04 OTP* Memoriał Andrzeja Krajewskiego Świnoujście
29.04 – 01.05 8. German Bridge Team Trophy
(8th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
30.04 – 01.05 59. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa

Maj

01.05 – 03.05 60. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa
03.05 OTP** XIX Puchar Burmistrza Recza Recz
03.05 – 05.05 Akademickie Mistrzostwa Polski Warszawa
05.05 – 07.05 Finał Ekstraklasy
(Final of Polish Premiere League)
Warszawa
06.05 OTP** o Puchar Burmistrza Morąga Morąg
07.05 10. OTP O Puchar Wójta Gminy Łomża Wygoda
08.05 KMP – termin 5
10.05 – 14.05 7. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Drzonków, Lubuskie
12.05 – 14.05 54. Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
13.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (2) Bydgoszcz
14.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (6) Bydgoszcz
17.05 – 21.05 Rozgrywki Kadrowe – Kadra Narodowa I
19.05 – 21.05 4. SPS Construction Trophy Łojdy
19.05 – 21.05 10. Bridge Forest Trophy
(10th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
19.05 – 21.05 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin
19.05 – 28.06 68. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
20.05 OTP* GPW Piła
21.05 OTP** Puchar Burmistrza Giżycka Giżycko
25.05 37. Bonn Cup
(37. Bonn Cup)
Bad Godesburg, Niemcy
26.05 – 27.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów „Błękitna Wstęga Odry”, GPPT 2017 (3) Wrocław
26.05 – 28.05 38. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
28.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (7) Wrocław
31.05 – 04.06 Rozgrywki Kadrowe – Kadra Narodowa II

Czerwiec

02.06 – 04.06 14. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
03.06 OTT*** Kongresowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (4) Olsztyn
04.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (8) Olsztyn
10.06 OTP** XXVI. Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa Ostrzeszów
10.06 OTP** im. Krzysia Bądera Lubomino
10.06 OTP* 5. Puchar Prezydenta Koszalina Koszalin
10.06 – 11.06 I Kielecki Mityng ** Brydżowy Kielce
10.06 – 18.06 19. German Bridge Festival
(19th German Bridge Festival)
Wyk-Auf-Fohr, Niemcy
10.06 – 24.06 8. Otwarte Mistrzostwa Europy
(8th European Open Championships)
Montecatini, Włochy
11.06 XXI. OTP Z Okazji Dni Zambrowa Zambrów
12.06 KMP – termin 6
15.06 – 17.06 31. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Poznań
15.06 – 18.06 57. Poznański Mityng Brydżowy
(57h Poznan Bridge Meeting)
Poznań
17.06 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (5) Poznań
18.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (9) Poznań
24.06 OTP** Turniej im. Jana Chojankowskiego Stargard
24.06 OTP** GPW Pleszew
30.06 – 02.07 51. Tel-Aviv Bridge Festival
(51. Tel-Aviv Bridge Festival)
Tel Aviv, Izrael
30.06 – 09.07 60. Kongres „Sława” Sława

Lipiec

02.07 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (10) Sława
03.07 – 07.07 Yeh Bros Cup Bridge Invitation
(Yeh Bros Cup Bridge Invitation)
Yokohama, Japonia
08.07 – 15.07 26. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
(26th European Junior Team)
Samorin, Słowacja
10.07 KMP – termin 7
14.07 – 15.07 OTT*** 6. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2017 (6) Rzeszów
14.07 – 16.07 39. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
16.07 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (11) Rzeszów
20.07 – 30.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej – Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Toronto, Kanada
21.07 – 22.07 42. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Zgorzelec
21.07 – 23.07 Turniej Trzech Granic Zgorzelec
23.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (12) Zgorzelec
28.07 – 06.08 Swedish Bridge Festival 2017 Örebro, Szwecja
29.07 – 03.08 23. Chairmans Cup
(23rd Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

04.08 – 12.08 57. Kongres Bałtycki
(57th Bridge Baltic Congress)
Sopot
06.08 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (13) Sopot
12.08 – 27.08 43. Drużynowe Mistrzostwa Świata
(43rd World Bridge Teams Championships)
Lyon, Francja
13.08 OTP o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Lidzbark Warmiński
14.08 KMP – termin 8
16.08 – 25.08 5. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
(5th World Open Youth Bridge Championships)
Lyon, Francja
18.08 – 27.08 45. Grand Prix Warszawy
(45th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
20.08 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (14) Warszawa
27.08 OTP** GPW Skoki

Wrzesień

02.09 – 09.09 56. Festiwal Brydżowy
(56th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
09.09 OTP** Puchar Starosty Koszalińskiego Koszalin
11.09 KMP – termin 9
15.09 – 17.09 OTT*** GPPT 2017/18 (1) Wilno, Litwa
15.09 – 17.09 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
16.09 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (1) Wilno, Litwa
21.09 – 24.09 26. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
22.09 – 23.09 OTT*** 8. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2017/18 (2) Bolesławiec
27.09 – 29.09 XXX Mistrzostwa Polski Leśników
29.09 – 30.09 59. Mityng Bursztynowy (OTP**) Szczecin
29.09 – 01.10 11. Turniej „Puchar Mińska”
(11th Tournament Minsk Cup 2017)
Mińsk, Białoruś

Październik

01.10 OTP** Błękitna Wstęga Wielkich Jezior Mazurskich Węgorzewo
06.10 – 08.10 Ekstraklasa – zjazd 1 (8 meczów) Warszawa
07.10 – 08.10 I i II liga – zjazd 1
09.10 KMP – termin 10
14.10 – 15.10 OTT*** Skawina Retro Teams Marathon, GPPT 2017/18 (3) Skawina
19.10 – 22.10 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice (sw)
21.10 – 22.10 7. Mityng Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku
21.10 – 22.10 XI. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
22.10 OTP** XXXII Mauzoleum Bema Tarnów
22.10 OTP** Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku
28.10 OTP* GPW Koło
28.10 – 29.10 OTP* VII memoriał Huberta Gburzyńskiego Ciechanów

Listopad

03.11 – 05.11 27. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard
05.11 OTP** Wilga Olsztyn
05.11 III OTP* Bristol Art & Medical Spa Busko Zdrój
11.11 OTP* XIX Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
11.11 OTP** IV Tuniej Pamięci E. Olborta Racibórz
11.11 OTP** o Puchar Prezydenta Łomży Łomża
11.11 OTP* GPW Gniezno
13.11 KMP – termin 11
18.11 – 19.11 I i II liga – zjazd 2
23.11 – 03.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej – Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
San Diego, Kalifornia
24.11 – 26.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
24.11 – 26.11 20. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
26.11 OTP** XLV Wawelski Smok Kraków

Grudzień

02.12 – 03.12 OTP** 22 Memoriał Irka Nowaka Poznań
08.12 – 10.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2017
11.12 KMP – termin 12
15.12 – 17.12 OTI**** Finał 18. Budimex Grand Prix Polski Par 2017