Kalendarz DZBS 2020

04.01.2020 (sobota) – III Liga
05.01.2020 (niedziela) – III Liga
12.01.2020 (niedziela) – Turniej Otwarcia Sezonu, Wrocław
12.01.2020 (niedziela) – LO Karkonosze
15.01.2020 (środa) – Turniej Teamów Młodzieży Szkolnej
19.01.2020 (niedziela) – LO Wrocławska
25.01.2020 (sobota) – Ślężański Turniej Par, Sobótka, GPDŚ
26.01.2020 (niedziela) – LO Karkonosze, LO Wrocławska

01.02.2020 – III Liga
02.02.2020 (niedziela) – III Liga
07.02.2019 (piątek) – Kadra Krajowa, Wrocław
08.02.2019 (sobota) – Kadra Krajowa, Wrocław
09.02.2020 (niedziela) – Kadra Krajowa, Wrocław
15.02.2020 (niedziela) – III Liga
16.02.2020 (niedziela) – III Liga
22.02.2020 (sobota) – Finał GP Wrocławia
23.02.2020 (niedziela) – LO Wrocławska

01.03.2020 (niedziela) – Memoriał Waldka Siudy, Lubań, GPDŚ
06.03.- 12.03.2020 – Wczasy Brydżowe w Przesiece
08.03.2020 (niedziela) –  LO Wrocławska
13.03.2020 (piątek) – Spotkanie Brydżowe Młodzieży Miłkowice (odwołane)
14.03.2020 (sobota) – GP Młodzieży Szkolnej – Miłkowice (odwołane)
15.03.2020 (niedziela) –
21.03.2020 (sobota) –
22.03.2020 (niedziela) – LO Wrocławska (odwołana)
23.03.2020 (poniedziałek) – Eliminacje do OOM i MMM (Na Grobli) – (odwołane)
29.03.2020 (niedziela) – Memoriał Olka Murtazajewa, Oleśnica, GPDŚ Finał MPP-DŚ – (Odwołany)

5.04.2020 (niedziela) – LO Wrocławska
25.04.2020(sobota) – Puchar Starosty Legnickiego, Miłkowice, GPDŚ

22.05.2020 (piątek) – Błękitna Wstęga Odry
23.05.2020(sobota) -Błękitna Wstęga Odry
24.05.2020 (niedziela) – Błękitna Wstęga Odry
31.05.2020 (niedziela) Milicka Wiosna, GPDŚ

07.06.2020 (niedziela) – Puchar Burmistrza, Szczawno Zdrój, GPDŚ
13.06.2020 (sobota) – Memoriał Marka Więcka, Ostrzeszów
14.06.2020 (niedziela) – Puchar Burmistrza, Jawor, GPDŚ
21.06.2020 (niedziela) – Miedziana Kadź, Legnica, GPDŚ

17.07.2020 (piątek) – Zgorzelec
18.07.2020 (sobota) – Zgorzelec
19.07.2020 (niedziela) – Zgorzelec

18.09.2020 (piątek) – Trzydniówka, Bolesławiec
19.09.2020 (sobota) – Trzydniówka, Bolesławiec
20.09.2020 (niedziela) – Trzydniówka, Bolesławiec
27.09.2020 (niedziela) – Puchar Burmistrza, Brzeg Dolny, GPDŚ

3.10.2020 (sobota) – III Liga
4.10.2020 (niedziela) – III Liga
18.10.2020 (niedziela) – Stara Kopalnia, Wałbrzych, GPDŚ
25.10.2020 (niedziela) – Puchar Burmistrz, Dzierżoniów, GPDŚ

11.11.2020 (środa) – Turniej Niepodległości, Lubin, GPDŚ
14.11.2020 (sobota) – Kadra Rejonowa, Wrocław
21.11.2020 (sobota) – III Liga
22.11.2020 (niedziela) – III Liga

12.12.2020 (sobota) – Finał GPDŚ-2020