Kalendarz DZBS 2019

05-06.01.2019 (sobota-niedziela) – III Liga Dolnośląska
13.01.2019 (niedziela) – Liga okręgowa Karkonosze
20.01.2019 (niedziela) –
27.01.2019 (niedziela) – Liga okręgowa Karkonosze (Złotoryja)

02-03.02.2019 (sobota-niedziela) – III Liga Dolnośląska
10.02.2019 (niedziela) – Finał GP Wrocławia
17.02.2019 (niedziela) – Ślężański Turniej Par – Grand Prix Dolnego Śląska – Sobótka
23-24.02.2019 (sobota-niedziela) – III Liga Dolnośląska

02.03.2019 (sobota) – Memoriał Waldka Siudy – Grand Prix Dolnego Śląska –  Lubań
03.03.2019 (niedziela) –
10.03.2019 (niedziela) – Liga okręgowa Karkonosze (Miłkowice-Siedliska)
15.03.2019 (piątek) – Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
16.03.2019 (sobota) –
17.03.2019 (niedziela) –
23.03.2019 (sobota) – GP DŚ w Oleśnicy
24.03.2019 (niedziela) – Liga okręgowa Karkonosze (Lubań)
30.03.2019 (sobota) – Milicka Wiosna 2019, Finał wojewódzki 62. Mistrzostw Polski Par Open

04.04.2019 (czwartek) –
06.04.2019 (sobota) – GP DŚ w Miłkowicach (Miłkowice-Siedliska)
07.04.2019 (niedziela)
14.04.2019 (niedziela)  –
21.04.2019 (niedziela)  – Wielkanoc
27-28.04.2019 (sobota-niedziela)  – Finał 4 ligi okręgowej Karkonosze

05.05.2019 (niedziela)  –
12.05.2019 (niedziela)  – Dzień Hutnika w Głogowie
19.05.2019 (niedziela)  – Hutnicza Kadź w Legnicy
24-26.05.2019 (piątek-niedziela)  – 40. Błękitna Wstęga Odry

02.06.2019 (niedziela)  –
09.06.2019 (niedziela)  – GP DŚ w Szczawnie Zdrój
16.06.2019 (niedziela)  – GP DŚ w Jaworze
23.06.2019 (niedziela)  – V Mistrzostwa Złotoryi
28.06-07.07.2019 (piątek-niedziela)  –  62. Kongres „Sława”

07.07.2019 (niedziela)  –
26-27.07.2019 (piątek-sobota) – Indywidualne Mistrzostwa Polski w Zgorzelcu
28.07.2019 (niedziela) – Turniej Trzech Granic w Zgorzelcu – GP Dolnego Śląska

04.08.2019 (niedziela)  –

01.09.2019 (niedziela)  –
08.09.2019 (niedziela)  –
15.09.2019 (niedziela)  –
20-22.09.2019 (piątek-niedziela)  – 28. Bolesławiecka Trzydniówka
29.09.2019 (niedziela)  – GP DŚ w Brzegu Dolnym

06.10.2019 (niedziela)  –
14.10.2019 (niedziela)  –
20.10.2019 (niedziela)  – GP DŚ Turniej Stara Kopalnia w Wałbrzychu
27.10.2019 (niedziela)  – GP DŚ w Dzierżoniowie

11.11.2018 (poniedziałek) – Turniej Niepodległości, Lubin

07.12.2018 (niedziela) – Finał Grand Prix Dolnego Śląska
15.12.2018 (niedziela) – Finał KM MZBS Karkonosze