Memoriał Waldka Siudy – Grand Prix DŚ 2019

WYNIKI

Organizator

KBS PIAST w Lubaniu

Miejsce turnieju

Galeria Łużycka
Lubań, Rynek-Sukiennice 38

Termin

Sobota, 2 marca 2019 r. godz.: 10.00

Zapisy w dniu turnieju: 9.15-9.40
sesje 1-2: 10.00. – 13.00
przerwa obiadowa: 13.00-14.30
sesje 3-4: 14.30-17.00
Zakończenie turnieju ok. godz. 17.15

Wpisowe:

niezrzeszeni w PZBS – 40 zł,
członkowie PZBS – 35 zł,
ulgowe PZBS – 25 zł
młodzież szkolna -10 zł,

Nagrody

Całość wpisowego (po opłaceniu PZBS) organizator przeznacza na nagrody.
Nagrody rzeczowe i upominki od sponsorów.

Przepisy gry

W Turnieju obowiązują przepisy MPB i regulaminy Polskiego Związku Brydża Sportowego oraz regulamin GP DŚ 2019

VI Ślężański Turniej Brydża Sportowego

Wyniki

Grand Prix Dolnego Śląska 2019

Organizator

Ślężański Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sobótce,
55-050 Sobótka ul. Fryderyka Chopina 25 tel.: 71 316 23 55

Miejsce turnieju

Centrum Konferencyjno-Hotelowe „SOBOTEL” w Sobótce, Aleja Świętej Anny 16.

Termin

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz.: 10.00

Zapisy w dniu Turnieju: 9.15-9.40
sesje 1-2: 10.00. – 13.00
przerwa obiadowa: 13.00-14.00
sesje 3-4: 14.00-17.00
Zakończenie turnieju ok. godz. 17.00

Wpisowe:

niezrzeszeni w PZBS – 40 zł,
członkowie PZBS – 35 zł,
ulgowe PZBS – 25 zł
młodzież szkolna -10 zł,

Nagrody

Całość wpisowego (po opłaceniu PZBS) organizator przeznacza na nagrody.
Nagrody i upominki od sponsorów.

Przepisy gry

W Turnieju obowiązują przepisy MPB i regulaminy Polskiego Związku Brydża Sportowego oraz regulamin GP DŚ 2019

Sędzia

Sławomir Zimniak

III Liga Dolnośląska

Wyniki Rundy Zasadniczej po korekcie

Wyniki po korekcie dokonanej przez Wydział Gier PZBS

Rozstawienie do  I rundy fazy play-off

W związku z wprowadzeniem korekty do wyników Rundy Zasadniczej prosimy o ponowny wybór przeciwników. Informację o wyborze prosimy przesłać na adres slawenta@gmail.com do godz. 15.00 16 stycznia (środa)

  1. KS AZS Wratislavia XIV – BKB I Bolesławiec
  2. ŚWTBS Chełmiec Termet Wałbrzych – MKS Zakrzów Wrocław
  3. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
  4. JKBS Jawor – KS Gwardia III Wrocław
  5. Piast Lubań – KS Gwardia I Wrocław