HUTNICZA KADŹ 2017

WYNIKI

Zaproszenie organizatora

Z okazji Dni Legnicy oraz Dnia Hutnika 2017 KLUB SPORTOWY „KONFEKS” LEGNICA SEKCJA BRYDŻA SPORTOWEGO organizuje w dniu 14 maj 2017 r.

Rejonowy Turniej Par Brydża Sportowego im. Zbyszka Nowaka ”HUTNICZA KADŹ 2017”

Turniej pod patronatem: Prezydenta Miasta Legnicy, Dyrektora Huty Miedzi „Legnica”, Prezesa KS KONFEKS Legnica

Miejsce rozgrywek: Sala konferencyjna Huty Miedzi Legnica ul. Złotoryjska 194

Continue reading

DOLNOŚLĄSKI FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI PAR 2017 – wyniki

WYNIKI

W związku ze zmianą terminu turnieju w Lesznie, na wniosek zawodników finał Wojewódzki Mistrzostw Polski Par odbędzie się w sobotę 08.04.2017 w hotelu Wodnik (namiot) ul. Na Grobli 28, rozpoczęcie godzina 10:00

Ze względu na odbywający się we Wrocławiu w okolicach ul. Na Grobli Maraton, który rozpoczyna się o godz. 10, prosimy uczestników Finału Par o przybycie do Hotelu Wodnik do godz. 9.45. W razie problemów należy poinformować ochronę, że udajemy się na turniej do hotelu Wodnik.

Końcowa tabela rozgrywek w III Lidze Dolnośląskiej

Końcowe wyniki rozgrywek w III Lidze Dolnośląskiej

  1. BKB I Bolesławiec– awans do II ligi
  2. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice – baraże o II ligę
  3. BKS Miles I Milicz
  4. Promost AZS Wratislavia X Wrocław
  5. KS AZS Wratislavia XII Wrocław
  6. Profman AZS Wratislavia V Wrocław
  7. KS Gwardia I Wrocław
  8. UKS Pogoń Oleśnica
  9. KS Konfeks I Legnica
  10. MKS Rokita Brzeg Dolny
  11. KS AZS Wratislavia XVI Wrocław
  12. BKB II Pogrom Bolesławiec
  13. KS Gwardia V Strachota Wrocław – baraże o utrzymanie w III lidze
  14. KS AZS Wratislavia XV Wrocław – baraże o utrzymanie w III lidze
  15. MKS Zakrzów Wrocław – spadek do LO
  16. KS Konfeks II Legnica – spadek do LO

III DS ZJAZD V 2 FAZA PLAY-OFF

III LIGA DOLNOŚLĄSKA, ZJAZD V, FAZA PLAY-OFF 2

Termin: 25-26 lutego 2017 r. Hotel Wodnik ul. Na grobli 28

Sobota 25 lutego, godz. 9.00

Półfinał:

  1. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice – Promost KS AZS Wratislavia X Wr. wyniki
  2. BKB I Bolesławiec – BKS Miles Milicz

Spadek o baraże I

  1. KS Gwardia V Strachota Wr. – KS AZS Wratislavia XVI Wr.

 

Niedziela 26 lutego, godz. 9.00

  1. FINAŁ:

XXXX – YYYYY

Spadek o baraże II

KS AZS Wratislavia XV Wr. – BKB II Pogrom Bolesławiec

 

 

Finałowa Czwórka

  1. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice
  2. BKB I Bolesławiec
  3. BKS Miles I Milicz
  4. Promost AZS Wratislavia X Wrocław

Drużyna z poz.1 wybiera przeciwnika spośród  drużyn z poz. 3 i 4.

Drużyna z poz. 2 gra z pozostałym przeciwnikiem.

Drużyny z poz. 1 i 2 otrzymują carry over w wysokości 6,1 IMP.

 

Grupa Spadkowa

  1. KS Gwardia V Strachota Wrocław
  2. KS AZS Wratislavia XV Wrocław
  3. KS AZS Wratislavia XVI Wrocław
  4. BKB II Pogrom Bolesławiec

Drużyna z poz.1 wybiera przeciwnika spośród  drużyn z poz. 3 i 4.

Drużyna z poz. 2 gra z pozostałym przeciwnikiem.

Drużyny z poz. 1 i 2 otrzymują carry over  wysokości 6,1 IMP.

O wyborze przeciwników należy powiadomić DZBS do 14 lutego, do godz.15.