III DS ZJAZD V 2 FAZA PLAY-OFF

III LIGA DOLNOŚLĄSKA, ZJAZD V, FAZA PLAY-OFF 2

Termin: 25-26 lutego 2017 r. Hotel Wodnik ul. Na grobli 28

Sobota 25 lutego, godz. 9.00

Półfinał:

  1. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice – Promost KS AZS Wratislavia X Wr. wyniki
  2. BKB I Bolesławiec – BKS Miles Milicz

Spadek o baraże I

  1. KS Gwardia V Strachota Wr. – KS AZS Wratislavia XVI Wr.

 

Niedziela 26 lutego, godz. 9.00

  1. FINAŁ:

XXXX – YYYYY

Spadek o baraże II

KS AZS Wratislavia XV Wr. – BKB II Pogrom Bolesławiec

 

 

Finałowa Czwórka

  1. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice
  2. BKB I Bolesławiec
  3. BKS Miles I Milicz
  4. Promost AZS Wratislavia X Wrocław

Drużyna z poz.1 wybiera przeciwnika spośród  drużyn z poz. 3 i 4.

Drużyna z poz. 2 gra z pozostałym przeciwnikiem.

Drużyny z poz. 1 i 2 otrzymują carry over w wysokości 6,1 IMP.

 

Grupa Spadkowa

  1. KS Gwardia V Strachota Wrocław
  2. KS AZS Wratislavia XV Wrocław
  3. KS AZS Wratislavia XVI Wrocław
  4. BKB II Pogrom Bolesławiec

Drużyna z poz.1 wybiera przeciwnika spośród  drużyn z poz. 3 i 4.

Drużyna z poz. 2 gra z pozostałym przeciwnikiem.

Drużyny z poz. 1 i 2 otrzymują carry over  wysokości 6,1 IMP.

O wyborze przeciwników należy powiadomić DZBS do 14 lutego, do godz.15.

Komunikat Komisji Gier i Klasyfikacji

Komisja Gier i Klasyfikacji, po uwzględnieniu  odwołania drużyny MKS Rokita Brzeg Dolny zmienia  wynik rozdania nr  1 w rundzie 3, segment 1  w pokoju otwartym z 420 dla WE na 50 dla NS w meczu pomiędzy drużynami MKS Rokita Brzeg Dolny – KS Konfeks II Legnica.

III Liga DS

Następny zjazd III ligi Dolnośląskiej odbędzie się 4-5 lutego w Brzegu Dolnym

Play-off tabela wyniki

Grupa spadkowa tabela wyniki

Zestawienie par do play off:
1. Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice – BKS Miles I Milicz
2. BKB I Bolesławiec – Promost AZS Wratislavia X Wrocław
3. KS AZS Wratislavia XII Wrocław – UKS Pogoń Oleśnica
4. KS Gwardia I Wrocław – Profman AZS Wratislavia V Wrocław
5. KS Konfeks I Legnica – KS Gwardia V Strachota Wrocław
6. MKS Rokita Brzeg Dolny – KS AZS Wratislavia XV Wrocław

Grupa spadkowa

1.KS AZS Wratislavia XVI Wrocław
2.MKS Zakrzów Wrocław
3.BKB II Pogrom Bolesławiec
4.KS Konfeks II Legnica
W tej grupie rozgrywane są mecz i rewanż z zachowaniem wyniku z rundy zasadniczej.
Istnieje możliwość rozegrania po jednym meczu, bez meczu rewanżowego. Warunkiem jest zgoda wszystkich kapitanów drużyn przed przystąpieniem do pierwszego meczu. Ewentualne wcześniejsze informacje Tel. 697 972 389 – Józef Sławenta.

Zjazd III ligi grupa DS 14-15.01.2016 Brzeg Dolny rozpoczęcie pierwszego meczu godzina 10:00

Regionalne turnieje par KBS „KOLEJARZ” we Wrocławiu

Od miesiąca stycznia 2017 roku zmienił się termin i miejsce turniejów środowych organizowanych przez KBS Kolejarz – są to turnieje WTORKOWE (zamiast ŚRODOWYCH) – miejsce gry to Klub Seniora ul. Dubois 11/13 pierwsze piętro; współorganizatorzy to PKPS oraz AZS-P Wrocław, pozostałe punkty regulaminu nie ulegną na razie zmianie oprócz likwidacji nagród długiej fali rocznej 2017 – godzina bez zmian czyli 16.30.

Reaktywacja drugiej lokalizacji KMP we Wrocławiu od stycznia 2017 roku: czyli zagramy 09 stycznia, 13 lutego, 13 marca itd. – drugie poniedziałki miesiąca; godzina 17.00. KLUB SENIORA – ul. Dubois 11/13
Zgłoszenia udziału Darkek Marczak lub Wojciech Lubas 784 087 501