Z żałobnej karty

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w niedzielę 11.02.2018 w wieku 59 lat zmarł nagle Prezes MZBS Karkonosze, nasz kolega brydżowy, najsympatyczniejszy partner wielu brydżystów – Waldemar Siuda.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 16.02.2018 o godz. 12:00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Lubaniu.

III Liga – co dalej?

18.02.2018 – Przełożony mecz o utrzymanie: KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS X.

sobota 3 marca 2018

Finałowa Czwórka

BKS Miles Milicz – SKS Gwardia V Strachota
Piast I Lubań –  KBS Kolejarz II

Baraże o utrzymanie

MKS Nysa Kluk – (KS AZS Wratislavia XV lub KS AZS Wratislavia V)
Przegrany z przełożonego meczu – (KS AZS Wratislavia XV lub KS AZS Wratislavia V)
Rozstawienie zostanie podane po 18.02.2018

Tabela po 4 zjeździe dla drużyn, które zakończyły rozgrywki
(1, 2, 3, 4, – F4)
5. MKS Zakrzów
6. JKBS Jawor
7. KS Rokita Brzeg Dolny
8. OKBS Progress Ostrzeszów
9. KS Gwardia I Wrocław
(10, 11, 12, 13, 14, – baraże)
15. Pogrom BKB II Bolesławiec
16. KS Konfeks II Legnica

Harmonogram III Ligi – 4 zjazd

sobota/niedziela
play-off:
9:00 – 10:50 segment 1/5
11:00 – 12:50 segment 2/5
12:30 -13:30 obiad
13:30 – 15:20 segment 3/5
15:30 – 17:20 segment 4/5
17:30 – 19:20 segment 5/5

grupa spadkowa (sobota)
9:00 – 10:50 segment 1/1
11:00 – 12:50 segment 2/1
12:30 -13:30 obiad
13:30 – 15:20 segment 1/2
15:30 – 17:20 segment 2/2
17:00 – 18:00 kolacja
18:00 – 19:50 segment 1/3
20:00 – 21:50 segment 2/3

 

III Liga Dolnośląska oraz II Liga SW – 4 zjazd

4. zjazd III Ligi Dolnośląskiej oraz 4. zjazd II Ligi SW odbędą się 27-28 stycznia 2018 r. we Wrocławiu w Park Hotel Diament przy ul. Muchoborskiej 10.

Harmonogram II Ligi SW

Noclegi dla brydżystów w cenie 100 zł od osoby w pokoju dwuosobowym lub 160 zł w jedynce (ze śniadaniem). Obiady w cenie 30 zł. Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.

III Liga Dolnośląska

Sobota  27 stycznia godz. 9.00

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

III liga – co dalej – miejsca 1-8 – miejsca 9-16

Niedziela  28 stycznia godz. 9.00
play-off:
1. Przegrany z 1. -mecz ze zwycięzcą 3/4
2. JKBS Jawor – mecz z pozostałym z 3/4
3. Z „B” drużyny z miejsc 2 i 3

Kadra Krajowa

WYNIKI

harmonogram gry

piątek, 12.01.2018 r.
17:00 – mecze 1-4
sobota, 13.01.2018 r.
09:30 – mecze 5-8
14:30 – obiad
15:45 – mecze 9-11
niedziela, 14.01.2018 r.
09:30 – mecze 12-15
koniec zawodów około 15:00

Przypominamy, że wszystkie pary zobowiązane są do posiadania pełnej karty konwencyjnej w języku polskim lub angielskim w 3 egzemplarzach, z których 1 pozostawia się sędziemu zawodów. Druk karty konwencyjnej

Regulamin Kadry

III Liga – 4 zjazd

Sobota  27 stycznia 

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

Kadra Krajowa

Lista par, które uzyskały prawo gry w Kadrze Krajowej.
Prosimy o potwierdzenie swoje udziału w dalszych rozgrywkach do 27 grudnia 2017 r.
slawenta@gmail.com lub 697-972-389
Wszyscy uczestnicy dokonują wpłaty w wysokości 100,- od zawodnika na konto DZBS (przelew, ewentalnie gotówka ale dopiero po 3 stycznia).
Po potwierdzeniu udziału lista zawodników zostanie przesłana do PZBS.

Rozgrywki KK będą przeprowadzone 12-14.01.2018 r. we WROCŁAWIU w hotelu GEM. Początek 12.01.2018 godz.17.00

  • Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś, udział potwierdzony
  • Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel, udział potwierdzony
  • Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój, udział potwierdzony
  • Jakub Patreuha – Patryk Patreuha, udział potwierdzony
  • Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski, udział potwierdzony
  • Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa, udział potwierdzony
  • Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk, udział potwierdzony