Liga Okręgowa Wrocławska

Ostatni zjazd LO odbędzie się 14 kwietnia (niedziela)

Po zakończeniu rozgrywek w obu ligach okręgowych (wrocławskiej i Karkonosze) zostanie ustalony termin, w którym drużyny z miejsc 13. i 14.  z III ligi, rozegrają mecze barażowe z wiceliderami ligi okręgowej o III ligę. Następnego dnia przegrani tych meczów grają ze sobą jeszcze dodatkowy mecz o jedno miejsce w III Lidze.

WYNIKI

Awans do Finału MPP

Mistrzostwa Polski Par zostaną rozegrane w dniach 1-3.05.2019 w Hotelu Haston we Wrocławiu – komunikat organizacyjny

Następujące pary uzyskały prawo gry w finale MPP 2019:

  1. Stanisław Szuba – Marian Szymonowicz
  2. Maciej Rochowicz – Piotr Klubiński
  3. Kornel Krawiec – Jan Pytel
  4. Bernard Jadczak – Mirosław Fechner
  5. Andrzej Kaźmierczak – Sławomir Zimniak
  6. Jerzy Gładysz – Mariusz Kowalczyk

Rezerwowe pary:

  1. Bogumił Wegner – Dariusz Wincenty
  2. Ryszard Pałasz – Przemysław Saliński

Udział w finale pierwszych trzech par jest finansowany przez DZBS.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w Finale Mistrzostw Polski Par na adres slawenta@gmail.com

Z żałobnej karty

 

Z przykrością informujemy, że dnia 10 marca 2019 r. zmarł nagle Arcymistrz Ryszard Nowak, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej DZBS, Członek Honorowy PZBS oraz wieloletni działacz pełniący od 1959 r. różne funkcje we władzach PZBS, OZBS i DZBS. Odznaczony Złotą odznaką PZBS KKF i Sportu i wieloma innymi medalami.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 15 marca 2019 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Grabiszyńskiej.

Koleżanki i koledzy
z Dolnośląskiego Związku Brydża Sportowego

Eliminacje do OOM i turniej MMM – strefa SW

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  i turniej Makroregionalnych Mistrzostw Młodzików – strefa SW odbędą się we Wrocławiu

Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
ul. Chełmońskiego 43

Termin:
15 marca 2019 r. godz. 10.30 (piątek)

Sędziowie:
Aleksander Krych, Arkadiusz Ciechomski

Dwudniówka Miłkowice

W dniach 8 i 9 marca w Miłkowicach odbędzie się brydżowe spotkanie młodzieży szkolnej. W ramach spotkania rozegrane zostaną 3 turnieje. Piątkowy turniej teamów oraz sobotni turniej par wliczane będą do klasyfikacji GP Młodzieży Szkolnej DŚ. Miejsce rozgrywek – Szkoła Podstawowa w Miłkowicach.

Harmonogram:

Piątek 8 marca
11.00 Turniej Teamów (rundy 1-5)
14.30-15.00 Obiad
15.00-16.30 Turniej Teamów (rundy 6-7)
18.00 – 21.30 Turniej Przyjaciół (ex)

Sobota 9 marca
9.00-13.30 Turniej Par

Kontakt: Mirosława Stachura 506 457 393

III Liga – wyniki końcowe

  1. KS AZS Wratislavia XIV Wrocław – awans do II ligi
  2. KS AZS Wratislavia XV Wrocław – baraże o II ligę
  3. BKS Miles Milicz
  4. BKB I Bolesławiec
  5. ŚWTBS Chełmiec Termet Wałbrzych
  6. KBS Kolejarz II Wrocław
  7. MKS Rokita Brzeg Dolny
  8. MKS Zakrzów Wrocław
  9. KS Gwardia III Wrocław
  10. Piast I Lubań
  11. KS Gwardia I Wrocław
  12. KS Konfeks I Legnica
  13. JKBS Jawor – baraże o utrzymanie
  14. KS AZS Wratislavia Wrocław V – baraże o utrzymanie
  15. OKBS Progress Ostrzeszów – spadek do LO
  16. KS AZS Wratislavia Promost Wrocław – spadek do LO