Harmonogram III Ligi – 4 zjazd

sobota/niedziela
play-off:
9:00 – 10:50 segment 1/5
11:00 – 12:50 segment 2/5
12:30 -13:30 obiad
13:30 – 15:20 segment 3/5
15:30 – 17:20 segment 4/5
17:30 – 19:20 segment 5/5

grupa spadkowa (sobota)
9:00 – 10:50 segment 1/1
11:00 – 12:50 segment 2/1
12:30 -13:30 obiad
13:30 – 15:20 segment 1/2
15:30 – 17:20 segment 2/2
17:00 – 18:00 kolacja
18:00 – 19:50 segment 1/3
20:00 – 21:50 segment 2/3

 

III Liga Dolnośląska oraz II Liga SW – 4 zjazd

4. zjazd III Ligi Dolnośląskiej oraz 4. zjazd II Ligi SW odbędą się 27-28 stycznia 2018 r. we Wrocławiu w Park Hotel Diament przy ul. Muchoborskiej 10.

Harmonogram II Ligi SW

Noclegi dla brydżystów w cenie 100 zł od osoby w pokoju dwuosobowym lub 160 zł w jedynce (ze śniadaniem). Obiady w cenie 30 zł. Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.

III Liga Dolnośląska

Sobota  27 stycznia godz. 9.00

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

III liga – co dalej – miejsca 1-8 – miejsca 9-16

Niedziela  28 stycznia godz. 9.00
play-off:
1. Przegrany z 1. -mecz ze zwycięzcą 3/4
2. JKBS Jawor – mecz z pozostałym z 3/4
3. Z „B” drużyny z miejsc 2 i 3

III Liga – 4 zjazd

Sobota  27 stycznia 

A. play-off:
1. Piast Lubań I – MKS Zakrzów
2. JKBS Jawor – pauza, mecz w niedzielę
3. SKS Gwardia V Strachota – OKBS Progress Ostrzeszów
4. MKS Rokita Brzeg Dolny – KBS Kolejarz II Wrocław
5. KS Gwardia I Wrocław – MKS Nysa Kluk Kłodzko
6. KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X

B.”każdy z każdym” – jedna runda
KS AZS Wratislavia XV
Pogrom BKB II Bolesławiec
KS AZS Wratislavia V
KS Konfeks II Legnica

Kadra Krajowa

Lista par, które uzyskały prawo gry w Kadrze Krajowej.
Prosimy o potwierdzenie swoje udziału w dalszych rozgrywkach do 27 grudnia 2017 r.
slawenta@gmail.com lub 697-972-389
Wszyscy uczestnicy dokonują wpłaty w wysokości 100,- od zawodnika na konto DZBS (przelew, ewentalnie gotówka ale dopiero po 3 stycznia).
Po potwierdzeniu udziału lista zawodników zostanie przesłana do PZBS.

Rozgrywki KK będą przeprowadzone 12-14.01.2018 r. we WROCŁAWIU w hotelu GEM. Początek 12.01.2018 godz.17.00

  • Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś, udział potwierdzony
  • Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel, udział potwierdzony
  • Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój, udział potwierdzony
  • Jakub Patreuha – Patryk Patreuha, udział potwierdzony
  • Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski, udział potwierdzony
  • Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa, udział potwierdzony
  • Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk, udział potwierdzony

Kadra Rejonowa, Finał GP DŚ

Oba turnieje: Kadra Rejonowa i Finał GP DŚ odbędą się w hotelu GEM. Początek godz. 10.00

Sobota – Karda Rejonowa,

Lista par, które zgłosiły się do rozgrywek:

  1. Dariusz Budnik – Krzysztof Obłój
  2. Jakub Patreuha – Patryk Patreuha
  3. Arkadiusz Poziemski – Piotr Banaś
  4. Małgorzata Turska-Marcinowska – Adam Marcinowski
  5. Anna Jankowska – Marcin Pastudzki
  6. Szymon Ostrowski – Oskar Tokarczuk
  7. Kazimierz Bednarek – Stanisław Wachel
  8. Adam Waszkiewicz – Mirosław Fechner
  9. Cezary Mroczek – Andrzej Pękala
  10. Maciej Grodzki – Janusz Staniów
  11. Aleksander Czajka – Mariusz Kowalczyk
  12. Joanna Kokot – Mateusz Strzelczyk
  13. Kamila Kukuła – Janusz Drozdowski
  14. Lech Kostecki – Andrzej Litwiński
  15. Marcinkowski Jan – Aleksander Skorupa
  16. Vacat

Niedziela – Finał GP DŚ.

Nagrody w Finale GP DŚ:
1. 800,- zł
2. 400,- zł
3. 300,- zł
4. 200,- zł
5. 100,- zł
6. 100,- zł
7. 100,- zł
W turnieju naliczone zostaną aPKLe.

Kadra Rejonowa DŚ

Rozgrywki Kadry Rejonowej Dolnego Śląska odbędą się w sobotę 16 grudnia o godz. 10 we Wrocławiu. Dokładne miejsce rozgrywek zostanie podane za kilka dni. Sędzią zawodów będzie Józef Sławenta. Turniej składać się będzie z 13 rund po 4 rozdania, które zostaną rozegrane barometrem z przeliczeniem na VP.