Eliminacje do MPP OPEN

W turnieju eliminacyjnym „Milicka Wiosna 2018” prawo do gry w półfinale MPP OPEN uzyskały następujące pary:
1. Przemysław Saliński – Mariusz Ilnicki, – udział potwierdzony
2. Stanisław Gołębiowski – Maciej Bielawski, – udział potwierdzony
3. Marian Szymonowicz – Stanisław Szuba, – udział potwierdzony
4. Kamila Kukuła – Piotr Kulesza, – udział potwierdzony
5. Barbara Radomska – Lilianna Szatańska, -udział potwierdzony
6. Jacek Krystecki – Bohdan Mazur, – udział potwierdzony

Pary z poz. 1-3 otrzymają zwrot wpisowego oraz częściowe pokrycie kosztów zakwaterowania.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w półfinale do 20 kwietnia mailowo lub telefonicznie na adres DZBS lub slawenta@gmail.com, tel. 697-972-389

Mistrzostwa Seniorów Par Dolnego Śląska 2018

Mistrzostwa  Seniorów odbędą się we Wrocławiu 15 kwietnia 2018 r. Turniej składać się będzie z 40 rozdań. Prawo startu mają osoby zarejestrowane w PZBS, urodzone w 1957 roku lub wcześniej. Zwycięska para otrzyma zwrot kosztów zakwaterowania oraz wpisowego w czasie Finału Mistrzostw Polski Par Seniorów.

Warunkiem organizacji zawodów jest udział w zawodach co najmniej 10 par. Jeśli w turnieju będzie uczestniczyć więcej par, to zwrot kosztów otrzymają  kolejne zwycięskie pary na każdą następną dziesiątkę uczestników. Wpisowe 40 zł od zawodnika.

Zgłoszenia do 7 kwietnia do Lecha Warężaka – tel. 606-957-758 lub email: mameta@wro.vectranet.pl.

 

III Liga – wyniki na żywo

Finał

Półfinał  i Baraże

Ostateczne wyniki w III Lidze Dolnośląskiej
1. SKS Gwardia V Strachota – awans do II ligi
2. Piast I Lubań – baraże o II ligę
3. BKS Miles Milicz
4. KBS Kolejarz II
5. MKS Zakrzów
6. JKBS Jawor
7. KS Rokita Brzeg Dolny
8. OKBS Progress Ostrzeszów
9. KS Gwardia I Wrocław
10. Promost KS AZS Wratislavia X
11. KS AZS Wratislavia XV
12. KS AZS Wratislavia V
13. KS AZS Wratislavia XII – baraże o utrzymanie  z wiceliderem LO
14. MKS Nysa Kluk Kłodzko – baraże o utrzymanie  z wiceliderem LO
15. Pogrom BKB II Bolesławiec – spadek do LO
16. KS Konfeks II Legnica – spadek do LO

Kursokonferencja Sędziowska 2018

Zarząd DZBS na posiedzeniu w dn. 21.02.2018 r. podjął uchwałę o pokryciu kosztów zakwaterowania w Kursokonferencji Sędziowskiej w Starachowicach następującym osobom:
Sławomir Zimniak – 1772 – potw.
Ryszard Wiącek – 1720 – potw.
Paul Kokot – 16256 – potw.

Pozostałe osoby udział w Kursokonferencji pokrywają w własnym zakresie (ok. 250,- zł)

Kamila Kukuła – 13828 – potw.
Tomasz Wiącek – 16777 – potw.
Karol Lis – 13143 – potw.
Dariusz Budnik – 16213 – potw.
Andrzej Bojda – 18925 – potw.
Wojciech Peisert – 15122 – potw.
Tadeusz Cymbalista – 6559
Ryszard Wróblewski – 8155.

Wymienione osoby proszone są o potwierdzenie swojego udziału do 1 marca 2018 r. – slawenta@gmail.com

III Liga – V zjazd

V zjazd III Ligii Dolnośląskiej odbędzie się w Brzegu Dolnym  3-4 marca 2018 r.

Przełożony mecz o utrzymanie: KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS Wratislavia X zakończył się wygraną Promostu.

Sobota 3 marca 2018, godz.10.00

Finałowa Czwórka
BKS Miles Milicz – SKS Gwardia V Strachota
Piast I Lubań –  KBS Kolejarz II

Baraże o utrzymanie
KS AZS Wratislavia XII – KS AZS Wratislavia XV
MKS Nysa Kluk –  KS AZS Wratislavia V

Niedziela 4 marca 2018, godz.9.00
FINAŁ
………….. – …………………..

Tabela po 4 zjeździe dla drużyn, które zakończyły rozgrywki
(1, 2, 3, 4, – F4)
5. MKS Zakrzów
6. JKBS Jawor
7. KS Rokita Brzeg Dolny
8. OKBS Progress Ostrzeszów
9. KS Gwardia I Wrocław
10. Promost KS AZS Wratislavia X
(11, 12, 13, 14, – baraże)
15. Pogrom BKB II Bolesławiec
16. KS Konfeks II Legnica

III Liga – co dalej?

18.02.2018 – Przełożony mecz o utrzymanie: KS AZS Wratislavia XII – Promost KS AZS X.

sobota 3 marca 2018

Finałowa Czwórka

BKS Miles Milicz – SKS Gwardia V Strachota
Piast I Lubań –  KBS Kolejarz II

Baraże o utrzymanie

MKS Nysa Kluk – (KS AZS Wratislavia XV lub KS AZS Wratislavia V)
Przegrany z przełożonego meczu – (KS AZS Wratislavia XV lub KS AZS Wratislavia V)
Rozstawienie zostanie podane po 18.02.2018

Tabela po 4 zjeździe dla drużyn, które zakończyły rozgrywki
(1, 2, 3, 4, – F4)
5. MKS Zakrzów
6. JKBS Jawor
7. KS Rokita Brzeg Dolny
8. OKBS Progress Ostrzeszów
9. KS Gwardia I Wrocław
(10, 11, 12, 13, 14, – baraże)
15. Pogrom BKB II Bolesławiec
16. KS Konfeks II Legnica