PKLe dla Nowicjuszy

Zgodnie z uchwałą Zarządu PZBS nr 25/2016/2016-2020 zawodnicy, którzy zapisali się do Związku, a wcześniej grali w imprezach, za które otrzymywali PKLe, mogą otrzymać do 50 PKli (tzw. PKLi dla Nowicjuszy).

W związku z tym zainteresowane osoby mogą przesłać informację o zdobytych wcześniej PKLach.

Informacja ta powinna zawierać:
imię i nazwisko, nr PID, suma oraz zestawienie zdobytych PKLi (data, nazwa imprezy-odnośnik do wyników, liczba zdobytych PKLi).

Niniejszą informację można wysłać do końca lipca 2020 na adres e-mail administratora Cezara: slawek.zimniak@gmail.com

 

Powrót turniejów – 30 czerwca 2020

Zapraszamy na turniej „Rozgrzewka przed sławą” już 30 czerwca! Na miejscu gry zostaną zapewnione najwyższe standardy sanitarne.

Gramy w: Budynek AZS Wratislavia, sala na drugim piętrze ul. Na Grobli 30-32
Godzina rozpoczęcia: 17:00

W zależności od frekwencji zostanie podjęta decyzja czy turniej 7 lipca się odbędzie. Od 14 lipca turnieje będą się odbywać regularnie. Długa fala będzie naliczana od pierwszego turnieju lipcowego. Szczegółowy regulamin turniejów na czas obostrzeń pojawi się wkrótce.

Internetowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2020 – I Etap, PODSUMOWANIE

Szybkie podsumowanie Internetowych Mistrzostw Dolnego Śląska 2020.
W I Etapie rozegranych zostało 36 meczy w ciągu 3 tygodni.
Zdobytych wszystkich IMPów w I Etapie zostało ponad 2000.
Ani jednego remisu. Każda drużyna poznała smak przegranej.

Koordynator Mistrzostw składa wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za wspaniałą sportową rywalizację oraz składa podziękowania dla wszystkich Kapitanów za wzorcową współpracę przy raportowaniu i ustalaniu terminów spotkań na platformie BBO.

Emocje były do końca rozgrywek grupowych i jak można było zauważyć WK nie gra większej roli !

W II Etapie (półfinały) wystąpią drużyny:
Czterej brydżyści i kot, ERTEDWASZ, Stary AZS oraz Szlem Dzierżoniów.
Wyniki można śledzić tutaj: https://www.brydz.online/liga_dzbs.html#final

Półfinalistom już gratulujemy i życzymy wygranych.

Dla chętnych analiz rozgrywek tabele Grupowe z programu sędziowskiego:
Grupa A https://www.brydz.online/liga_dzbs_1/A/
Grupa B https://www.brydz.online/liga_dzbs_1/B/

BBO WROCŁAW

Serdecznie zapraszamy, szczególnie tych zrzeszonych w DZBS, na bezpłatne turnieje organizowane na platformie BBO od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.
Turnieje mają charakter zamknięty i warunkiem uczestnictwa jest podanie jednorazowo organizatorom (poprzez wiadomość prywatną lub wysyłając email) nickname BBO oraz nr PID PZBS.

W środy będzie uruchamiany turniej indywidualny, w pozostałe dni gramy turnieje par. Obecnie wszystkie turnieje liczone są na maxy oraz prowadzona jest tygodniowa długa fala.
Więcej szczegółów na https://www.brydz.online/

Jeżeli jeszcze nie grałeś w tych turniejach a chcesz zagrać, zgłoś się do organizatorów junioree lub psychonat na platformie bbo lub wyślij email na adres: a.bojda@brydz.online lub d.budnik@brydz.online

Turniej Jurka Netera z okazji 90-tych urodzin

Nasz wieloletni Prezes (DZBS-u), Jurek Neter,  9 kwietnia ukończył lat 90. Daj Boże zdrowia!

Z tej okazji planowaliśmy zrobić turniej o zasięgu regionalnym. Niestety zaraza pomieszała nam plany, z resztą nie tylko te i nie tylko nam.

W tej sytuacji, dla uczczenia tego faktu z lekkim opóźnieniem robimy turniej internetowy o zasięgu ogólnopolskim. Turniej ten odbędzie na platformie BBO w sobotę 23 maja o godzinie 10.00. Wszyscy Jurka znamy i pamiętamy, dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w tym turnieju. Od strony technicznej, turniejem zajmuje się znany nam Andrzej Bojda a ponieważ chce ten turniej przygotować  (ilość rund, ilość rozdań, system zmian), dlatego niezbędna jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Zgłoszenia do tego turnieju proszę kierować do Lecha Warężaka (dane na jego stronie), jak zwykle; telefonicznie bądź drogą mailową z tym, że w zgłoszeniu oprócz imienia i nazwiska prosimy podać również swój identyfikator PZBS-u oraz co ważne; nick BBO.

Termin zgłoszeń upływa w piątek, 22 maja do godziny 23. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona do 40 par, o udziale decydować  będzie zatem  kolejność zgłoszeń.

Zarząd DZBS