Finał GP Dolnego Śląsk 2017

Finał GP Dolnego Śląska 2017 odbędzie się we Wrocławiu 17 grudnia (niedziela). Zgłoszenia par prosimy składać po turnieju w Świebodzicach. Nie później jednak, jak do czwartku 14 grudnia. Na naszej stronie oraz na stronie kol. Lecha Warężaka będzie wyświetlana bieżąca lista par.

Sędzią głównym turnieju będzie Sławomir Zimniak. Dokładne miejsce rozgrywek oraz czas rozpoczęcia zostanie podany za kilka dni.

Klasyfikacja Grand Prix Dolnego Śląska

Aktualna lista finalistów i inne informacje na stronie brydzdolnoslaski.pl

Kadra Rejonowa DŚ

Rozgrywki Kadry Rejonowej Dolnego Śląska odbędą się w sobotę 16 grudnia o godz. 10 we Wrocławiu. Dokładne miejsce rozgrywek zostanie podane za kilka dni. Sędzią zawodów będzie Józef Sławenta. Turniej składać się będzie z 13 rund po 4 rozdania, które zostaną rozegrane barometrem z przeliczeniem na VP.

Z żałobnej karty

W sobotę 11.11.2017 zmarł Władysław Gosiewski, członek PZBS w latach 1982-2015, zawodnik Dolmelu i ostatnio Gwardii Wrocław.

Pogrzeb odbędzie się  w Świętej Katarzynie w sobotę 18.11.2017, o godz. 11.00 zostanie odprawiona msza święta w kościele w Świętej Katarzynie, po mszy odbędzie się ceremonia pogrzebowa.